32 i-veikala pārdošanas, mārketinga un pārvaldības paplašinājumi!

paplasinajumi

Ivars Bandonis | Stratcom.lv | Mediapark.lv | Ekomercijas vadītājs | ivars@stratcom.lv

 

Karam interneta veikala administratoram, kurš jebkab mēģinājis uzstādīt kādu paplašinājumu, ir zināms, ka tas nebūt nav vienkārši –  kļūmes, nepilnīga funkcionalitāte un ilgais laiks, kas patērēts procesā, nebūt nav viss…  Tiesa, paveicies ir Shopify interneta veikaliem, jo te tas ir diezgan vienkārši. Šajā sakarā piedāvāju iepazīties ar 30 noderīgiem mārketinga un pārdošanas spraudņiem, kuri lieti noderēs gan attīstot pārdošanu, gan administrēšanu!

Iespējams, jūs jutīsities nedaudz apjucis, pārvietojoties pa milzīgo lietotņu veikalu, ar apmēram 2000 dažādām programmām, turklāt, ir jāpatērē neaptverams laika daudzums, lai šīs aplikācijas pārbaudītu un notestētu, tāpēc mūsu komanda ir parūpējusies par aplikāciju izpēti un piedāvā jums 34 sekojošas aplikācijas!

 

Pārdošanas un mārketinga paplašinājumi:

 

#1 Recover Cart Pusher

 

Screenshot 2018-12-09 at 15.23.46-min-min

Tīmekļa push paziņojumi – ziņojumi, pārvērš internetvietnes par vēl spēcīgākiem tiešsaistes veikalu īpašnieku pārdošanas un mārketinga kanāliem. Šī kanāla unikālā priekšrocība ir tā, ka  tā izveido reāllaika savienojumus ar jūsu potenciālajiem klientiem, proti, nav nepieciešams gaidīt, kamēr klienti pārbauda e-pastus vai pat atrodas jūsu vietnē, jo push paziņojumi tiek piegādāti klientam tieši uz viņa desktop!

Ja pirms tam neesat izmantojis push paziņojumus, izmēģiniet Recover Cart Pusher  – Shopify lietotni, kas automatizē paziņojumus par pamestajiem groziem. Šī lietotne ietaupa jūsu laiku un uzlabo izredzes atgūt zaudētos pārdošanas apjomus no pamestiem iepirkšanās groziem. Lietotne burtiski var tikt izveidota un darbojas minūtēs – bez maksas

#2 Countdown Cart

 

Screenshot 2018-12-09 at 15.23.39-min-min

Kad klients redz, ka drīz kāda no precēm nebūs pieejama, viņi vēlas to vēl vairāk – tā ir cilvēka iekšējā psiholoģija. Ja jūs protat panākt steigas vai preču iztrūkuma efektu jūsu Shopify veikalā, jūs noteikti esat uz pareizā ceļa, lai saņemat lielu naudu. Neuztraucieties, ja jums vēl nav ideju, kā to panākt, jo aplikācija Countdown Cart ir ideāls rīks tieši priekš jums! Pēc instalēšanas lietotne nekavējoties pievieno atpakaļskaitīšanas taimeri, krājumu skaitītāju un sociālā nodrošinājuma logrīku produkta lapās, kas nodrošina jaudīgu aicinājumu pircējiem uzspiest “pirkt” pogu.

 

#3 Better Coupon Box

Šī ir efektīva lietotne, ja vēlaties veidot savu e-pastu / sekotāju sarakstu un palielināt savus pārdošanas apjomus tajā pašā laikā. Būtībā šī lietotne palīdz jums piedāvāt īpašu atlaidi apmaiņā pret jauniem sekotājiem vai abonentiem. Atlaides stimuls palīdz veicināt pirkumus, savukārt savāktie e-pasti / sekotāji var tikt izmantoti, lai izveidotu ļoti mērķtiecīgu pārdošanas piltuvi. Jo lielāka vērtība tiks piešķirta jūsu klientiem, jo vairāk viņi uzticēsies jums!

 

#4 Sales Pop

 

Screenshot 2018-12-09 at 15.24.14-min-min

Sales Pop ir viena no visstraujāk augošajām lietotnēm 2017. gadā un tā būtu liela kļūda, ja tā netitku iekļauta labāko Shopify lietotņu sarakstā. 2017. gada janvārī, pārdošanas pop ir bijusi viena no populārākajām Shopify bezmaksas lietotnēm, kuru pirmās nedēļas laikā izmantoja jau 60 000 aktīvo lietotāju. Lietotne darbojas nepārtraukti un dinamiski atjauno paziņojumus, kas parāda, kurus produktus citi lietotāji nesen nopirka. Lietotne nodrošina uzticamību, motivē pirkšanu un palielina jūsu Shopify veikala reklāmguvumu līmeni. Pēc instalēšanas lietotne automātiski tiek sinhronizēta ar veikala datiem, lai izgūtu jaunākos pasūtījumus un pārvērstu tos paziņojumu logos.

 

#5 Instagram Shop – Snapppt

 

Screenshot 2018-12-09 at 15.25.24-min-min

Snapppt ir izveidots, lai palīdzētu jums pārvaldīt jūsu Instagram kontu – tas novērš plaisu starp jūsu kontu un jūsu veikalu, izmantojot Snapppt profila lapu, kurā tiek rādīti jūsu Instagram attēli, un kuri ļauj klientam doties tieši uz vietu, kur konkrēto produktu var iegādāties. Tas nozīmē, ka pakalpojums ļauj importēt attēlus no jūsu Instagram konta jūsu Snapppt profilā un pēc tam norādīt, kur klientam būtu jādodas tālāk.

 

#6 Social Media Stream

Izmantojot sociālo mediju straumēšanu, vienā lapā varat parādīt savus ziņojumus no Facebook, Twitter, Instagram Youtube, Pinterest un Tumblr. Tas var palīdzēt jums iegūt sociālo mediju sekotājus un samazināt laiku, ko jūs tērējat, lai iegultu attēlus un ziņas.

 

#7 Yotopo

Yotpo palīdz Shopify veikala īpašniekiem radīt produktu atsauksmes, ko viņi pēc tam var vienkārši dalīties ar saviem Facebook un Twitter profiliem, lai vadītu jaunu satiksmi un pārdošanu. Yotpo ir bezmaksas pakalpojums, kas palīdz nostiprināt sociālo pierādījumu spēku, lai palielinātu uzticēšanos un vairāk pārdotu.

 

#8 Mobile Converter

 

Screenshot 2018-12-09 at 15.52.28-min

Mobilā satiksme pārsniedza Web satiksmes datu plūsmu pirms daudziem gadiem, taču mobilo sakaru reklāmguvumu līmenis joprojām atpaliek. Izskaidrojums tam ir, ka iepirkšanās no web vietnēm un lielām ierīcēm galvenokārt, sniedz daudz labāku pieredzi nekā mazo ekrānu ierīcēs.

Tātad, kā uzlabot mobilo reklāmguvumu līmeni? Izmantojot Mobile Converter lietotni, kas novērš būtiskus trūkumus padara jūsu klientu iepirkšanās sesijas no viedtālruņiem patīkamas.  Bezmaksas, vienkāršs, bet negaidīti efektīvs: tie ir precīzi vārdi, lai aprakstītu Mobile Converter.

#9 Personal Recommendation

 

Screenshot 2018-12-09 at 15.27.03-min-min

Analizējot ikviena apmeklētāja unikālo preferenci jūsu veikalā, ņemot vērā viņu pārlūkošanas darbību un pārdošanas vēsturi, šī lietotne parāda visatbilstošākos produktu ieteikumus jūsu vietnē un veido personiskāku un iedvesmojošu iepirkšanās pieredzi saviem klientiem. Lietojumprogramma Personalized Recommendation izveido 5 veidu logrīkus un sniedz jums iespēju iestatīt piemērotus ieteikumu veidus katrā lapā: Klienti, kuri to iegādājās, Veikala bestselleri, Nesen skatītie un ieteicamie ieteikumi. Kad klienti pievieno vienumu no ieteikumu logrīka, parādīsies jauns logrīks ar vēl vairāk saistītiem vienumiem, kurus viņi visdrīzāk vēlas iegādāties. Bez tam, ja jūs interesē augšupielāde un pārrobežu pārdošana, varat apskatīt Boost Sales, mārketinga lietotni, kuras mērķis ir veidot uzlabotus augšupielādes un pārrobežu pārdošanas piedāvājumus.

 

#10 Plug in SEO

Plug in SEO jums pastāstīs, vai jūsu veikalā ir kādi jautājumi saistībā ar meklētājprogrammas darbību, kurus būtu vērts to novērst. Pēc instalēšanas lietotne pārbauda jūsu veikala mājaslapu, nosaka aktivitāts līmeni un parāda detalizētu informāciju.

 

#11 Bulk Discounts

Bulk diskounts ir bezmaksas lietotne, kas ļauj importēt atlaides kodus jūsu veikalam vai izveidot lielu daudzumu atlaižu kodu, ko jūsu klienti varētu izmantot, iepērkoties jūsu veikalā.

 

#12 Smile.io

 

Screenshot 2018-12-09 at 15.28.33-min-min

Smile.io ļauj jums ātri izveidot un pārvaldīt savu atlīdzības programmu, kas ir vienlīdz iesaistoša, jautra un motivējoša jūsu klientiem gan mobilajā, gan web vidē.

Kad jūs dāvināt kaut ko klientiem, viņi ir vairāk lojāli, visticamāk atgriezīsies un visticamāk veiks atkārtotus pirkumus. Jūs varat viegli izveidot atlīdzības programmu pirkumiem, klientu nodošanai, kontu reģistrācijai, sociālajām akcijām / sekošanām un dzimšanas dienas atlīdzībām tikai ar dažiem klikšķiem.

Epastu automatizācija un paplašinājumi:

#13 Happy Email

Šis nav vienkārši e-pasta mārketinga risinājums – šī super vienkārša un lieliska lietotne, kas palīdz nosūtīt jūsu klientiem laipnu e-pastu pēc pirmā pasūtījuma. Kas ir īpašs, e-pasta ziņojumi tiek sūtīti no dibinātāja e-pasta adreses (vai kādas citas e-pasta adreses, kuru vēlaties iestatīt), automātiski pēc 30 minūtēm. Iesaistīšanās starp klientiem un jūsu tiešsaistes veikalu pieaugs, uzsākot šādu personisko pieeju jau no paša sākuma.

 

#14 Klaviyo

 

Screenshot 2018-12-09 at 15.32.50-min

Klaviyo sniedz tiešsaistes veikala īpašniekiem piekļuvi jaudīgai e-pasta mārketinga automatizācijai uzņēmējdarbības ātrumā. Ar Klaviyo lietotni jūs varat ātri iestatīt e-pasta automātiskos ziņojumus, piemēram, pamestos groza e-pasta ziņojumus, apsveikuma sērijas un pasūtījumu izpildes pasākumus.

 

Piegādes paplašinājumi:

 

#15 Easyship

 

Screenshot 2018-12-09 at 15.59.51-min

Viens no 2018. gada progresīvo lietotņu saraksta ir Easyship. Lietotne palīdz e-komercijas izplatītājiem piegādāt preces starptautiski. Viens Easyship konts nodrošina jūsu Shopify veikala piekļuvi 100+ pasažieru kurjeriem, tarifiem, kuru atlaides ir līdz pat 70%, iekļaujot pilnīgu starptautisko pārvadājumu noteikumu, nodokļu un nodevu, pieejamo kurjeru un tarifu pārskatāmību. Pievienojiet savu veikalu, lejupielādējiet pasūtījumus un izdrukājiet etiķetes un citus nepieciešamos dokumentus dažu minūšu laikā. Lietotne ir bezmaksas; jums ir jāmaksā tikai par piegādes izmaksām.

 

#16 Shippo

Shippo integrē jūsu Shopify pasūtījumus un ļauj jums drukāt etiķetes ar vienu klikšķi. Izvēlieties sūtījuma kategoriju, datumu, pakalpojumu veidu un vēlamo pārvadātāju, un jūs saņemsiet etiķeti dažu sekunžu laikā.

 

#17 Aftership

AfterShip ļauj jums izsekot visiem jūsu sūtījumiem vienā vietā un automātiski nosūtīt piegādes atjauninājumus klientiem. Tā atbalsta FedEx, USPS, DHL, UPS un 350 + pārvadātājus.

 

I-veikala administrēšanas paplašinājumi:

#18 Free Shipping Bar

 

Screenshot 2018-12-09 at 15.31.01-min

Free Shipping Bar ļauj jums parādīt bezmaksas piegādes piedāvājumu izslīdošā joslā, parādīt progresīvas ziņas, kad klients ievieto vairāk preču savā iepirkumu grozā un apsveic klientus, kad viņiem ir bezmaksas piegādes piedāvājumi.

#19 Improved Contact Form

Šī lietotne izveido jūsu veikala Shopify izklājlapas kontaktinformāciju, kurā ir norādīts, kur atrodas jūsu klients un kādas lapas tika skatītas pirms sazināšanās ar jums.

 

#20 Quick Facebook Chat

 

Screenshot 2018-12-09 at 16.03.12-min

Aptuveni puse no pasaules tiešsaistes lietotājiem atrodas Facebook. Ja tikai pastāvētu tāds bezmaksas ziņojumapmaiņas rīks, kurš ikvienam jau ir zināms un pazīstams un uzticams…vai tas gadījumā nav Facebook Messenger? Quick Facebook Chat ir jūsu atslēga klientu apmierinātībai, jo neatkarīgi no tā, vai jūsu klientiem ir pirms pārdošanas saistīts jautājums vai ir jāatrisina kāda cita problēma, viņi vienmēr var uzsākt sarunu, izmantojot Quick Facebook Chat logrīku, nezaudējot sarunu vēsturi un kontekstu. Tādējādi Shopify veikala īpašniekam ir nepārtraukta tērzēšanas sesija neatkarīgi no tā, vai klients atrodas pakalpojumā Facebook Messenger vai veikala vietnē.

 

#21 KIT

Kit ir papildus roku komplekts, ko esat meklējis, lai attīstītu pārdošanu un mārketingu jūsu veikalā. Kā jūsu BEZMAKSAS virtuālais darbinieks, Kit automātiski ieteiks mārketinga aktivitātes, kas, veicinās pārdošanu. Izmantojot dažus ātrus soļus, izmantojot SMS vai Facebook Messenger, varat izveidot atlaides kodu un to popularizēt, sākt mērķauditorijas atlases kampaņu, lai apmeklētāji atgrieztos jūsu veikalā, nosūtīt e-pasta ziņojumus klientiem un vēl daudz vairāk! Kit palīdz pārvaldīt Instagram un Facebook reklāmas, e-pasta mārketingu un sociālos mediju ziņojumus, lai veicinātu pārdošanu un attīstītu jūsu biznesu – viss ir bez maksas. Ieguldījumu atdeve, ko saņemat no komplekta, būs jūsu veiktais pārdošanas apjoms un laiks, ko ietaupīsiet, izmantojot Kit bezmaksas virtuālo palīgu.

 

#22  Digital Downloads

Shopify Digital Downloads ir bezmaksas un ērti lietojama lietotne, kas ļauj piedāvāt digitālos produktus savā Shopify veikalā. Klienti nekavējoties piekļūst saturam, un produktu atjauninājumi tiek automātiski pārsūtīti klientiem.

 

#23 Auto Currency Switcher

Ja jūsu bizness atrodas vairākās valstīs, jūs vienmēr vēlaties, lai apmeklētājs redzētu preču cenas pašmāju valūtā. Pasargājiet ārvalstu pircējus no matemātiskās vingrošanas sāpēm – izmantojiet Auto Currency Switcher lietotni, kur klients var  mainīt valūtu no valūtas izvēles lodziņa. Lietotne palielina ārvalstu klientu komforta līmeni un palielina globālo pārdošanu.

 

#24 Facebook Shop

 

Screenshot 2018-12-09 at 16.10.41-min

Ar Facebook Shop lietotni jūs varat pārdot produktus tieši savā Facebook lapā. Kad jūs aktivizējat Facebook pārdošanas kanālu savā Shopify veikalā, cilnē Veikals tiks pievienota jūsu Facebook lapa, kurā būs redzami jūsu Shopify produkti. Produktu, inventāru un pasūtījumu pārvaldību var veikt Shopify. Izmantojot šo lietotni, varat palielināt savu sasniedzamību tajā kanālā, kurā jau ir jūsu klienti, un tikai ar vienu klikšķi, lai sāktu darbu.

 

#25 Bulk Image Edit

Attēlu optimizācija ir būtiska jebkura tiešsaistes darījumu sastāvdaļa. Lielapjoma attēlu rediģēšana nodrošina nozīmīgu tekstu pievienošanu un optimizē izmērus produktu un motīvu attēliem. Palieliniet savas vietnes skaitu Google meklēšanā un radiet vairāk satiksmes un pārdošanas!

 

#26 Order Printer

Šī lietotne ļauj ātri un viegli drukāt rēķinus, etiķetes, čekus, iesaiņojuma lapiņas un citus. Jūs varat pielāgot un izveidot veidnes, lai tās atbilstu jebkurai vajadzībai, vai drukāt masveidā, lai paātrinātu jūsu piegādes procesu.

 

#27 ALT Text

ALT Text  automātiski ģenerē  tekstu jūsu Shopify veikala attēliem, pamatojoties uz parametru kopu, tādējādi palīdzot jums iegūt lielāku datplūsmu no meklētājprogrammām.

 

#28 Custom Options

Ja jūs esat neapmierinātas ar ierobežotu 3 pielāgojumu skaitu katrā produkta lapā, tad šī bezmaksas lietotne ir noteikti domāta  jums. Lai piedāvātu klientiem lielāku produktu izvēli un palielinātu veiksmīgas pārdošanas iespējas, pamēģiniet Custom Options lietotni.

 

Citi noderīgi paplašinājumi:

#29 Oberlo

Ja jūs meklējat biznesa ideju vai jums ir nepieciešams produkts, ko pārdot, Oberlo var jums palīdzēt. Izmantojot Oberlo, jūs varat meklēt tādu produktu tirgu, kurus varat importēt tieši savā Shopify veikalā. Kad saņemat pasūtījumu, Oberlo piegādās produktu tieši jūsu klientiem. Jums nav jāuztraucas par iepakojumu vai piegādi.

 

#30 Printful

Ar drukāšanas palīdzību Shopify veikals tiek sinhronizēts ar pielāgotu drukātu produktu, piemēram, t-kreklu. Kad jūsu veikals Shopify tiek veikts pasūtījums, tas automātiski tiek nosūtīts uz Printful, un tas izdrukās un nosūtīs to savam klientam.

#31 Google Shopping

Google Shopping ļauj sinhronizēt jūsu Shopify veikalu ar Google Merchant Center, vienkārši un ērti, izmantojot tiešu automātisku API plūsmu, lai atjauninātu jūsu sarakstus.

#32 eBay importer

EBay importer ir lietotne, kas kopēs jūsu Ebay katalogu savā Shopify veikalā. Tā atbalsta aktīvus, plānotus un nepārdotus produktus un automātiski apstrādā produktu attēlus, variantus un kategorijas.

Pats labākais ir tas, ka visu izmēru Shopify veikali var izmantot šīs lietotnes, ja vien tās tiek pareizi lietotas un īstenotas. Iztērējiet 0 Eiro un nekavējoties palieliniet pārdošanas apjomus! Kas jums liedz, instalēt šīs lietotnes tieši tagad? Šis ir mūsu saraksts ar labākajām Shopify lietojumprogrammām – komentē un pastāsti, kāds ir tavs Shopify lietojumprogammu Tops!

Ivars Bandonis | Stratcom.lv | Mediapark.lv | Ekomercijas vadītājs | ivars@stratcom.lv

 

Lasiet arī:

 

9 izcilu produktu lapu piemēri! Lasi te

 

Kuri pasaules zīmoli izvēlas Shopify e-komercijas platformu: Lasi te

 

23 padomi veiksmīga interneta veikala izveidē ar analīzes rīkiem! Lasi te