I-veikalu attīstība Nr.1: 9 izcilu produktu lapu piemēri!

prod-lapa

Ivars Bandonis | Stratcom.lv | Mediapark.lv | Ekomercijas vadītājs | ivars@stratcom.lv

 

Daudzi uzņēmēji un interneta veikalu īpašnieki neapzinās, cik patiesi nozīmīga ir produktu lapa. Padomājiet – kad pēdējo reizi kādā interneta veikalā esat kārtīgi izpētījis tā sākumlapu? No sākuma līdz beigām izlasīsijis nozīmīgo sadaļu “Par mums” vai “Jaunumi”. Es, protams, ironizēju. Šodienas ekomercijas vidē viss grozās ap produkta lapu. Tai jāsatur visbūtiskākā informācija: par produktu, par ražošanu, par kvalitāti, par citu cilvēku pieredzi lietojot to, attēli, video, pārdošanas argumenti u.tml.

 

1.Uzskatāmi parādīti pārdošanas argumentu labās īpašības.

Ja jūs domājat, ka jūsu produktam ir grūti noraksturot labās īpašības, tas nozīmē tikai to, ka neesat veltījis tam pietiekoši daudz laika. Apskatiet kā šis interneta veikals pozicionē savu produktu – makus. Attēli, video, pārdošanas argumenti, atsauksmes – tur ir gandrīz viss 🙂

Screenshot 2018-12-11 at 09.48.51

 

2.Produkts darbībā – attēls!

Lieliski, radoši un emocionāli! Jūsu uzdevums ir parādīt savus produktus darbībā – balto fona bilžu laiks ir savā norietā. Instagram ir  radījis jaunu standartu produktu attēlos, parādot produktus reālā darbībā un tas pārņem visu e-komercijas vidi!

Screenshot 2018-12-11 at 09.45.57

 

3.Intereaktīvas variācijas, produkta lietošana, lietotāju attēli, imidžbildes, atsaukemes, piegāde, un …

Viena no labākajām produkta lapām, ko nācies apskatīt – šis jums ir obligāti jāredz! Iedomājieties, kādi ir šī interneta veikala pārdošanas apjomi, ja produkts maksā vien dažus dolārus! Sociālo tīklu reklāmu iespējas ir neierobežotas, ja māki pārdot pareizo produktu pareizā laikā un pareizā iepakojumā! 🙂

 

Screenshot 2018-12-11 at 09.54.29

 

4.Video, video un vēlreiz – video.

Ja jums ir daži desmiti produktu un mobilais telefons, jūs noteikti varat taisīt produktu video. Iedomājaties savu dienu sociālajos tīklos bez video… Video ir pārņēmis e-komerciju un tie ir vienkārši nepieciešami kaut vai populārākajiem produktiem un remārketinga kampaņām. Apskatiet šo piemēru – tas nav nekas pārlieku grūts!

Screenshot 2018-12-11 at 10.22.13 (1)

5.Produktu attēls – GIF

Šis piemērs labi parāda GIF izmantošanas priekšrocības – uzmanības piesaisti. GIF, atkarībā no video, ir vieglāks faila formāts un nodrošina ātrāku lapas ielādi. GIF izveidei nav vajadzīgs video, bet, kā minimums, divas produktu bildes, kuras ielādē kādā no google meklētājā atrastā GIF ģeneratorā, piemēram, gifmaker.me

Trūkumi:  nevar koncentrēt uzmanību un konkrēto detaļu. Noteikti jālieto kopā ar produktu attēliem.

Screenshot 2018-12-11 at 09.06.01

 

6.Produkta apraksts – Stāsts

Ja centies pārdot preci ar vairākām nullēm, tad stāstam ir ļoti liela nozīme. Apskati, kā šis sērfa dēļu meistars pārdod dēli pirms tas gatavs un izveido tā stāstu. Ievēro, ka produkta aprakstā ir iekļauts Instagram ieraksts ar “Embed” funkciju, kuram ir 164 likes. Tas veicina papildus uzticību šim produktam un pārdevējam.

Screenshot 2018-12-11 at 09.25.58

 

 

7.Produkta attēls – Imidžbilde

Ievērojiet, ka šis interneta veikala neliek saviem apmeklētājiem klikšķināt uz bildes, lai to palielinātu – viss ir “uz paplātes”! Atliek vien skrollot lejā un pētīt!

Screenshot 2018-12-11 at 09.30.00

 

8.Pārdošanas argumenti – labās īpašības.

Arī apaviem ir savi pārdošanas argumenti un labās īpašības. Nav obligāti katram kurpju pārim taisīt savu “fīču”attēlu – izmantojiet vienu un to pašu brendu, modeļu, materiālu produktiem.

 

 

Screenshot 2018-12-11 at 09.51.57

 

9. Augstāks mērķis: pērciet saulesbrilles un kādam tiks uzdavinātas lasāmbrilles

Šis ir sociāla rakstura pārdošanas arguments līdzīgi, kā darbas aizsardzība, labdarība. Ievērojiet arī paveikto darbu pie atsauksmju vākšanas un Instagram lietotāju attēliem!

Screenshot 2018-12-11 at 09.57.53

 

Ivars Bandonis | Stratcom.lv | Mediapark.lv | Ekomercijas vadītājs | ivars@stratcom.lv

 

Lasiet arī:

 

32 e-veikalu aplikācijas, kuras uzlabos pārdošanu un administrēšanu: Lasi te

 

Kuri pasaules zīmoli izvēlas Shopify e-komercijas platformu: Lasi te

 

23 padomi veiksmīga interneta veikala izveidē ar analīzes rīkiem! Lasi te